Kasetony  Wyślij pytanie o ofertę

Reklama dla wymagających

Reklama czynna całą dobę

Wkońcu po to jest, by zarabiać dla Ciebie - zawsze!

Kasetony świetlne to bardzo popularna forma reklamy świetlnej. Może występować zarówno w wersji jedno jak i dwustronnej (semafory).

  • kasetony na ramie aluminiowej typu CLICK

Rama Click ma tą przewagę nad zwykłymi ramami aluminiowymi, że w razie konieczności otwarcia kasetonu mamy łatwy dostęp do lica - od przodu, bez konieczności rozkręcania całości). Rama może być malowana proszkowo na wskazany kolor.

Na front (lico) kasetonu stosujemy plexi o grubości 3mm oklejoną wydrukiem na folii do podświetleń lub folią translucentną (kasetonową) w wybranym ze wzornika kolorze.

Na front można też zastosować dibond - wysokiej jakości płytę warstwowa złożoną z trzech warstw: aluminium – polietylen – aluminium. Płyty występują w kilku kolorach do wyboru. W dibondzie frezujemy elementy, podklejamy plexi - w nocy świecą się tylko te elementy, dibond nie przepuszcza światła.

 

  • kasetony Z DIBONDU

Elegancką formą są kasetony z dibondu. W tym przypadku zarówno lico jak i bok kasetonu stanowi jeden materiał. We froncie frezowane są elementy, które są podklejone plexi i w nocy tylko one świecą.

 

  • kasetony o NIEREGULARNYCH KSZTAŁTACH

Ciekawą formą reklamy są kasetony ktorych kształt dopasowany jest np. do logo firmy lub innego symbolu. Nietypowa forma to dla nas nie problem. Za pomocą automatycznej giętarki nadajemy taśmie aluminiowej wymagany kształt. Do tego wyfrezowane lico i dno, wysokiej klasy ledy i oryginalny kaseton gotowy.

 

  • kasetony z licem elastycznym

Zarówno plexi jak i dibond występują w określonej wielkości płytach. Dlatego w przypadku bardzo dużych kasetonów najlepsze rozwiązanie  stanowią kasetony z licem elastycznym. Specjalna rama aluminiowa umożliwia wpięcie płótna z wydrukiem do podświetleń. Występują na rynku dwa systemy ram aluminiowych do kasetonów z licem tekstylnym – na grube płótno wpinane  do ramy za pomocą specjalnego klucza, oraz system z rowkiem, w który wsuwa się płótno obszyte gumką. 

Do zastosowań zewnętrznych używamy wyłącznie systemu na grube płótno – wydruk jest bardziej odporny na warunki zewnętrzne i nie narażony na usunięcie przez przypadkową osobę.

   

 

Jeśli chciałbyś omówić jaka forma reklamy będzie najlepsza dla Ciebie, serdecznie zapraszamy do naszego biura. Będziesz miał możliwość na miejscu zobaczenia różnych możliwości. Czekamy na Ciebie!

 

Choć myśląc o reklamie świetlnej najczęściej na myśl przychodzi kaseton, warto rozważyć alternatywne, ciekawe rozwiązanie. Jesteś otwarty na inną opcję? To kliknij TUTAJ 

Galeria prac

Okrągły kaseton świetlny Rybnik
Okrągły kaseton świetlny Rybnik
Kaseton świetlny z dibondu Żory
Kaseton świetlny z dibondu Żory
Kaseton z dibondu oraz z nieregularnymi kształtami
Kaseton z dibondu oraz z nieregularnymi kształtami
Kaseton z dibondu wraz kasetonem o nieregularnych kształtach Żory
Kaseton z dibondu wraz kasetonem o nieregularnych kształtach Żory
Kaseton świetlny Rybnik
Kaseton świetlny Rybnik