Katalogi  Wyślij pytanie o ofertę

Takie pytanie raczej retoryczne...

Chciałbyś handlowca, któremu nie musiałbyś co miesiąc dawać wypłaty?

Warto spojrzeć na to z tej strony...

Umawiasz się na spotkanie z potencjalnym klientem. Jest dla Ciebie ważny, liczysz na stałą współpracę. To pierwsze spotkanie więc musisz zrobić dobre wrażenie bo wiadomo – pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Wszystko idzie dobrze, rozmawiacie dość swobodnie, klient wydaje się wstępnie zainteresowany. Prosi byś zostawił mu katalog produktów, by mógł go na spokojnie przejrzeć. Katalog produktów? Ups! Rzeczywiście, to by się mogło przydać…

 

Foldery, katalogi – to nie są produkty potrzebne każdemu, ale w pewnych branżach są niezbędne. Nie o wszystkim zdołasz powiedzieć na spotkaniu, zresztą kto miałby czas tego słuchać. Warto więc mieć coś „w garści”. Starannie opracowany folder czy katalog to cenne źródło wiedzy i inspiracji dla Twojego klienta.

Wyobrażasz sobie sklepy IKEA bez ich katalogów? No dobra, to już prawie książka. Czasami wystarczy kilka stron, by zostawić po sobie dobre wrażenie oraz dać klientowi informacje, do których w dogodnym czasie będzie mógł sięgnąć.

Choć sama praca nad składem i drukiem katalogu to "nasza działka", to muszę Cię zmartwić.
Ty też musisz odrobić swoje zadanie domowe. Musisz starannie przygotować teksty, opisy, zadbać o profesjonalne zdjęcia produktów (możemy polecić Ci kilku zaprzyjaźnionych fotografów).

Profesjonalny katalog nie powstaje z marnych materiałów źródłowych. Jeśli w Twojej branży nie są konieczne własne zdjęcia (np. produktów albo wnętrza Twojej restauracji) to możemy Ci pomóc z dobraniem grafik z banku zdjęć, z którego korzystamy.

Katalog to poważna sprawa, to produkt, który pracuje dla Ciebie, kiedy przedstawiciel handlowy idzie już do domu. Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać, ale wiesz, że musisz – napisz do nas, albo wpadnij na kawę. Na pewno razem damy radę zrobić to tak, jak trzeba.