Litery przestrzenne 3D  Wyślij pytanie o ofertę

Reklama przestrzenna

Efektowna reklama 3D

Czasami warto coś uwypuklić ;)

Reklama w formie liter przestrzennych 3D jest bardzo efektowna. Może być montowana bezbośrednio do elewacji (tzw. reklama ażurowa - często wymagana w strefie ochrony konserwatorskiej) lub na podkładzie np. płycie dibond. Litery przestrzenne 3D produkujemy w formie liter świetlnych (rożne grubości od 40 mm do 120 mm), liter ze styroduru (różne grubości od 20 mm do 100 mm), liter z plexi lub dibondu (3 mm).

Jeśli nie zależy Ci na tym, by Twoja reklama świeciła się w nocy, lub budżet nie pozwala Ci na tak elitarną formę reklamy, to litery ze styroduru mogą okazać się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Dzięki temu Twoja reklama nie będzie płaska, ale budżet za bardzo nie ucierpi.

 

CO TO JEST STYRODUR?

Styrodur to materiał zbliżony do styropianu, jednak o zdecydowanie bardziej jednorodnej, zwartej strukturze. Jest twardszy, mniej nasiąkliwy i nie posiada widocznych kuleczek ani por. Jest lekki, odporny na warunki atmosferyczne i można go malować farbami akrylowymi. 

Aby dodatkowo podnieść estetykę liter ze styroduru, polecamy wykończenie lica pleksą lub dibondem. Materiały te mają twardą, gładką, najczęściej błyszczącą powierzchnię, co nie tylko podnosi estetykę napisu, ale też utrudnia osiadanie zanieczyszczeń środowiska, co jest istotne zwłaszcza przy zastosowaniu zewnętrznym.

Jeśli nie zależy Ci na dużej grubości liter,  może wystarczy że wyfrezujemy same litery z plexi lub dibondu. Wówczas grubość litery wyniesie 3mm. Ciekawy efekt można też uzyskać podklejając takie litery dystansami, które odsuwają litery od ściany, a same są niewidoczne. Wówczas litera jakby "wisi w powietrzu" rzucając cień na ścianę.

Jeśli to jest właśnie to czego szukałeś, koniecznie do nas napisz i wyślij logo (w wersji wektorowej) lub treść jaką chcesz umieścić w formie liter ze styroduru. Czekamy na Twojego maila! Nasz adres: biuro@embi.eu