Drukujemy ekologiczne tapety w najlepszej możliwej technologii HP Latex

Nasza firma uruchomiła nowy dział produkcji, pod marką"ULALA", zajmujący się wydrukami do wnętrz. Do produkcji fototapet używamy najlepszej możliwej technologii druku czyli HP Latex III generacji. Wydruki mają fotograficzną jakość a ponadto są bezwonne i nie emitują szkodliwych związków chemicznych!

Jakość bez kompromisów

Wydruki lateksowe to wydruki z najwyższej półki. Są wyraźne, wielobarwne i odpowiednio nasycone. Jakość druku jest wręcz fotograficzna. To zasługa głowic z 1200 dyszami na cal i technologi drukowania „mgiełką” dzięki czemu wyeliminowany został nieestetyczny efekt pasmowania. Dzięki 6 kolorom widoczna jest większa gama przejść tonalnych niż w przypadku druku eco-solventowego. Przy tym wydruki są odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV. 


Ekologiczność potwierdzona certyfikatami

Choć słowo "ekologiczny" to dziś często wyświechtany slogan, za którym nie idą żadne fakty, to jednak w tym przypadku zdecydowanie tak nie jest. Ekologiczność technologii HP Latex została potwierdzona licznymi certyfikatami. Wydruki mogą być stosowane nawet w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi, także w placówkach opieki zdrowotnej, przedszkolach, hotelach - są bezwonne i nie emitują szkodliwych związków chemicznych. 

Jest w czym wybierać

Gładka, ekonomiczna tapeta lateksowa czy tapeta PCV na flizelinie o strukturze gładkiej, piasku, tynku lub canvasu? Można też wybrać tapetę samoprzylepną lub z klejem aktywowanym wodą. Na stronie ulala.com.pl producent opisał różne rodzaje tapet wraz z instrukcją klejenia i wskazówkami dotyczącymi przygotowania ściany. W biurze "ULALA" można też osobiście zobaczyć próbki struktur, by wybrać najodpowiedniejszą dla siebie. 


Centrum Reklamy EMBI: "ULALA - wydruki do wnętrz"

44-240 Żory, ul. Dworcowa 2
tel. 32 435 70 16
czynne: pn-pt 9:00-17:00

www.ulala.com.pl

biuro@ulala.com.pl