Litery podświetlane z efektem halo.

Na dobre prosperowanie firmy ma wpływ wiele istotnych czynników. Jedne są ukryte głęboko w strukturze przedsiębiorstwa, inne widoczne z zewnątrz gołym okiem. Dziś skupimy się na tych drugich. Metod na kształtowanie wizerunku przedsiębiorstwa jest bez liku. Stosuje się różnego rodzaju reklamy audiowizualne, konieczne jest nietuzinkowe logo lub zapadająca w pamięci nazwa. Czego byśmy nie wybrali, liczy się efekt!

Czym jest wspomniany w tytule „efekt halo”?

Termin ten, choć ma źródło w psychologii, przekłada się także na reklamę i marketing. Jego znaczenie, ujmując w skrócie, to… pierwsze wrażenie. Może być dobre lub złe. Jeśli zależy nam na tym, aby klient patrząc na siedzibę naszej firmy został oczarowany, poczuł się zachęcony lub był przekonany, że trafił pod właściwy adres, musimy dołożyć wszelkich starań, by tak właśnie się stało. Można by spytać, co ma to wspólnego z oświetleniem liter? Słowo halo z języka angielskiego oznacza tyle, co aureola czy otoczka. Jest to więc swego rodzaju poświata, która obleka światłem każdą z liter. Skonstruowane z takich elementów napis i logo, przyciągną uwagę każdego potencjalnego klienta i zrobią na nim pozytywne pierwsze wrażenie.

Gdzie znajdzie zastosowanie technika podświetlania liter?

Powyższa metoda jest możliwa do wykorzystania zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz budynku, na jego elewacji. Świetlne logo firmowe, napis czy ornament będą atrakcyjnym elementem wystroju każdego biznesowego wnętrza, na przykład biura czy sali konferencyjnej. Sposób mocowania poszczególnych elementów pozwala na umieszczenie ich na większości podłoży. Ze względu na swój atrakcyjny charakter, litery 3D z świetlistą otoczką mogą stać się znakiem rozpoznawczym dla firm z różnych branż. Świetnie sprawdzą się w przypadku siedzib znanych korporacji, biurowców, banków, przychodni, jak również restauracji lub obiektów handlowych. Będą także stanowić o prestiżowym charakterze mniejszych przedsiębiorstw, jak na przykład lokale usługowe, salony fryzjerskie czy przydomowe gabinety lekarskie.

Z jakich materiałów wykonane są elementy napisu?

Nasza firma wykonuje litery z takich tworzyw jak Plexi, Dibond, PCV czy aluminium. Materiały te używamy do stworzenia zarówno frontów elementów, ich tyłów oraz boków. Konstrukcje podświetlane są od tyłu hermetycznymi diodami LED firm LG oraz Samsung.

Dlaczego warto zdecydować się na wybór liter świetlnych z efektem halo?

Korzyści płynących z zastosowania napisu podświetlanego od tyłu światłem LED jest naprawdę sporo. Do najważniejszych zalicza się przede wszystkim znakomity, renomowany i niebanalny wygląd. Technika wykonania pozwala na umiejscowienie na budynku lub w jego wnętrzu dowolnie ukształtowaną konfigurację. Elementy są wyraziste, dobrze widoczne, stanowią ciekawą ozdobę budynku i przykuwają uwagę. Sprawiają, że nazwa lub logo zapadną w pamięć odwiedzających to miejsce klientów, a także przypadkowo przejeżdżających lub przechodzących obok naszej firmy osób. Litery są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów, które nie odkształcają się pod wpływem wysokiej temperatury, są niepodatne na korozję i promieniowanie UV. Zastosowanie oświetlenia ledowego sprawia, że nie tracimy dużej ilości energii elektrycznej, za to zyskujemy czytelność z dużej odległości. Litery z efektem halo są więc nie tylko estetyczne i intrygujące, ale także wytrzymałe. Prezentują się nienagannie nie tylko w nocy, ale również za dnia ze względu na rozmiar i eleganckie wykonanie.

Z naszej strony klient może liczyć na fachową pomoc, montaż, a także serwis wykonanych przez nas produktów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej reklamy dla Państwa firmy i zajmiemy się kompleksową obsługą w zakresie powierzonego nam zadania!

Galeria wybranych realizacji