Banery reklamowe

Banery reklamowe są bardzo często wybieraną formą reklamy. Są tanie i duże, dostrzegalne z daleka i docierają przekazem do wielu osób, które przemieszczają się w ich pobliżu. Montuje się je często przy drogach międzymiastowych, ale także wewnątrz zabudowy miasta, na przykład na wysokich budynkach, balkonach lub przeciwnie – nisko na balustradach tarasów, ogrodzeniach.

Możliwy jest montaż na różnych powierzchniach. Banery świetnie prezentują się na elewacjach budynków, rusztowaniach, płotach, bramach oraz innych konstrukcjach. Mogą służyć za ciekawy szyld nad wejściem do budynku, być formą reklamy wydarzenia, firmy lub konkretnego produktu. Są dobrym i tanim sposobem na obwieszczenie, że dana działka lub mieszkanie są na sprzedaż – umieszczony na banerze wyraźny napis „na sprzedaż” i numer telefonu ułatwią kontakt potencjonalnemu zainteresowanemu kupnem lub wynajęciem.

Jednym z najważniejszych atutów banerów reklamowych jest ich niepodatność na działanie warunków pogodowych. Nie przemakają, są odporne na mróz i duże nasłonecznienie. Nie odbarwiają się i nie zniekształcają. Materiał z jakiego wykonujemy banery to frontlit o gramaturze 510 g, czyli dwustronnie laminowana tkanina poliestrowa. Obwód banneru jest zgrzewany, co dodatkowo zabezpiecza reklamę.

Chętnie zaprojektujemy dla Ciebie ciekawy baner reklamowy, ale możesz także posłużyć się pomocą innego grafika, który wykona projekt według Twoich wytycznych. Mamy sporo ciekawych pomysłów oraz możliwości – zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami! Gwarantujemy wysokiej jakości wydruk w pełnym kolorze i oferujemy dodatkowo usługę montażu.

Galeria wybranych realizacji