Gadzety reklamowe

Atrakcyjne gadżety reklamowe to świetny sposób na promowanie Twojej działalności na wiele różnych sposobów. Mogą posłużyć za upominki, które bardzo często spełniają funkcję nie tylko informacyjną, ale także są pożyteczne, przydatne na co dzień. Wiele z tych gadżetów klient może mieć ciągle przy sobie, dlatego warto zaprojektować je w taki sposób, aby posiadały wysokie walory estetyczne i były wytrzymałe.

Wśród gadżetów reklamowych można wyróżnić między innymi długopisy, breloki, przenośne pamięci usb, powerbanki, kubki, smycze, różnego rodzaju torby, notesy, przyborniki, podstawki i wiele innych. Niektóre gadżety takie jak wizytowniki, przyborniki mogą służyć również pracownikom w biurze podczas codziennej pracy. Gadżety powinny być na wyposażeniu praktycznie każdej firmy, sklepu, czy recepcji w hotelu lub przychodni. Są wręcz niezbędne w urzędach miast i gmin jako produkty promujące daną miejscowość.

Gdzie możesz rozdać gadżety reklamowe? W wielu miejscach! Są bardzo chętnie rozchwytywane podczas pokazów, targów, festynów. Zdecydowanie najbardziej powszechnymi gadżetami reklamowymi są wówczas papierowe torby, kartonowe teczki, długopisy, smycze, kalendarzyki notatniki i cukierki. Mogą być głównymi nagrodami w niskobudżetowych konkursach organizowanych na przykład w mediach społecznościowych lub podczas eventów w plenerze. Wystarczy ładnie opakowany pendrive lub metalowy długopis z grawerem w ekskluzywnym opakowaniu, aby przyciągnąć uwagę zainteresowanych. Torba papierowa lub reklamówka wypchana po brzegi gadżetami to również atrakcyjna nagroda, na przykład w konkursie dla dzieci.

 

 

Galeria wybranych realizacji