Kalendarze

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale zorganizowani – zawsze! Kalendarz przydaje się każdemu. Jedni zaznaczają w nim ważne spotkania biznesowe i targi, inni urodziny i rocznicę ślubu, a jeszcze inni odliczają do urlopu. Jeśli potrzebujesz kalendarza, zgłoś się do nas! Proponujemy kalendarze ścienne, do postawienia na biurko, terminarze, a także kalendarzyki kieszonkowe, które mogą być jednocześnie świetną wizytówką.

Duże kalendarze opatrzone dowolną grafiką znajdą zastosowanie na ścianach biur i innych pomieszczeń. Mogą także zostać rozdane w formie reklamy w punktach usługowych, na przykład salonach fryzjerskich czy kosmetycznych. Wiszący kalendarz w poczekalni salonu czy przychodni to dla odwiedzających element przykuwający uwagę a dla Ciebie świetna reklama. Małe poręczne kalendarzyki to też doskonała alternatywa dla tradycyjnych wizytówek.

Z chęcią wydrukujemy dla Ciebie dowolną ilość kalendarzy. Zapewniamy wysokiej jakości druk - do wyboru jednostronny lub dwustronny - w pełnym kolorze. Do produkcji kalendarzy używamy grubego papieru o wysokiej gramaturze. Możesz wybierać spośród różnych rodzajów i formatów, między innymi oferujemy kalendarze listwowane, trójdzielne, jednodzielne, piramidki na biurko i inne. Istnieje możliwość spersonalizowania kalendarzy. Zawsze wykonujemy projekty w oparciu o potrzeby klientów. Zapraszamy do kontaktu by uzyskać więcej szczegółów, odpowiemy na każde pytanie!

 

Galeria wybranych realizacji