Kasetony świetlne

Kasetony świetlne są często spotykaną formą reklamy. Mogą zapraszać do wejścia do budynku oraz informować przechodniów o nazwie punktu handlowego. Podświetlane kasetony ułatwią znalezienie sklepu lub restauracji po zmierzchu oraz będą z daleka widoczne za dnia. Podświetlenie może być regulowane zegarem czasowym, dzięki czemu nie musimy troszczyć się o ręczne włączanie i wyłączanie oświetlenia kasetonu. Innym rozwiązaniem jest czujnik zmierzchowy - oświetlenie w kasetonie będzie się automatycznie włączać po zachodzie słońca.

Kasetony świetlne znajdą zastosowanie zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzu budynku. Z powodzeniem mogą być umieszczone przy wejściach do sklepów w galeriach i centrach handlowych. Świetnie będą prezentować się powieszone nad drzwiami biur podróży, restauracji, salonów odzieżowych, telekomunikacyjnych, sklepów i marketów spożywczych, a także wszystkich innych punktów handlowych i usługowych. Kasetony mogą nie tylko prezentować nazwę oraz logo firmy, ale także służyć za eleganckie menu w barze czy restauracji, albo za cennik usług w salonie fryzjerskim lub na siłowni.

Materiały, z których wykonuje się kasetony świetlne w łatwy sposób mogą być poddane obróbce, dlatego dają szerokie pole do popisu w zakresie dowolności kształtów. Równie swobodny jest dobór kolorów a także wykorzystanej grafiki. Kasetony świetlne mogą mieć różne rozmiary i mocowania. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy, jaka forma reklamy świetlnej będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia!

Galeria wybranych realizacji