Poligrafia > Katalogi

Świetnym pomysłem na zaprezentowanie firmy i jej oferty w spójny sposób jest katalog. Przeglądając go, klient może zaczerpnąć sporej dawki informacji o samej działalności, jej twórcach, jak również zapoznać się z produktami lub świadczonymi usługami. Zszywane lub klejone katalogi reklamowe, mogą posłużyć do przedstawienia aktualnej oferty promocyjnej, sezonowej, jak również stałej oferty danej firmy.

Elegancko wykonany katalog to gwarancja dla kontrahentów oraz potencjalnych klientów, że nasze działania od początku do końca są przemyślane i zwarte w jedną prężnie działającą organizację. Katalog może prezentować historię firmy, przedstawiać między innymi członków zarządu lub czołowych pracowników, menedżerów, a także informować o misji działalności, priorytetach i założeniach. To także świetny start dla początkujących firm wchodzących na rynek oraz dla tych, którzy zamierzają rozszerzyć działalność i pojawić się ze swoimi produktami w nowych miejscach.

Katalogi mogą zostać przez nas wykonane w różnych rozmiarach, w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań. Możesz zdecydować się na mały katalog w formacie A6 lub DL albo na nieco większy – A5, A4, duży kwadrat lub rozmiar niestandardowy. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i propozycje co do projektu, służymy pomocą i oferujemy dodatkową usługę wymyślenia i ułożenia całej oprawy graficznej oraz treści do katalogu. Chętnie zajmiemy się wydrukiem, jeśli Twój projekt jest już gotowy i tylko czeka na realizację. Drukujemy w najwyższej jakości, pełnym kolorze i w dowolnym nakładzie. Zachęcamy do kontaktu, zadawania pytań i składania zamówień!

 

Galeria wybranych realizacji