Litery przestrzenne

Reklama 3d zawsze robi dobre wrażenie na odbiorcach. Jest atrakcyjna, ale również praktyczna. Litery przestrzenne widoczne są z dużej odległości, informują o nazwie firmy, a przy tym wyglądają stylowo i estetycznie. Napisy mogą dodatkowo zostać wyposażone w znak graficzny – dekorację lub po prostu logo firmy. Litery 3d mogą zostać zamontowane praktycznie w każdym miejscu i na różnych rodzajach podłoża, co daje szerokie spektrum zastosowania.

Litery są wykonane z lekkiego styroduru, pleksi, dibondu oraz aluminium. Materiały te łatwo poddają się obróbce i wyglądają niezwykle elegancko a przy tym nie obciążają elewacji budynku. Mogą być zamontowane na zewnętrznej ścianie, ale także wewnątrz pomieszczenia. Ciekawym dodatkowym efektem, który proponujemy przy wyborze liter przestrzennych jest podświetlenie diodami led, które sprawi, że napis i logo będą wyraźnie widoczne nie tylko za dnia, ale również w środku nocy.

Przestrzenny napis i logo z pewnością będą przykuwać wzrok przechodniów oraz kierowców. Mogą stać się znakiem rozpoznawczym zarówno dla dużych korporacji jak i małych firm. Wycinamy każdy kształt, litery mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze, malujemy na wybrany przez klienta kolor. Poza głównymi atutami zastosowania liter przestrzennych, związanymi z ich wyglądem, kolejnym i bardzo ważnym, na który należy zwrócić uwagę jest aspekt rewelacyjnej odporności na czynniki atmosferyczne. Niestraszny im śnieg, mróz, deszcz ani wysokie temperatury – litery nie rdzewieją i są niepodatne na działanie promieniowania ultrafioletowego.

 

Galeria wybranych realizacji