Logo podświetlane

Marzy Ci się trójwymiarowe logo a w dodatku z podświetleniem? Dobrze trafiłeś! Logo to znak rozpoznawczy dla firmy lub poszczególnej marki – nic więc dziwnego, że ma się rzucać w oczy i być dobrze zapamiętane przez klientów. Przy okazji może być także świetną reklamą dla Twojej działalności. Umieszczone na budynku, w którym znajduje się siedziba firmy, będzie pełniło funkcję informacyjną oraz dekoracyjną. Bez problemu zostanie zauważone po zapadnięciu zmroku.

Logo powinno już na etapie projektu współgrać z całą oprawą graficzną Twojej firmy i należy pamiętać, że to właśnie logotyp jest najbardziej zapamiętywany przez odbiorców.

Dobrze przemyślany znak graficzny stanie się wizytówką Twojej firmy i będzie zachęcał w niemy sposób do skorzystania z Twojej oferty.

Dlatego, jeśli już posiadasz logo, powinno ono być wyeksponowane – zarówno na firmowych materiałach reklamowych, takich jak ulotki, katalogi czy teczki ofertowe, jak i w obrębie zasięgu wzroku potencjalnych odbiorców – między innymi na bannerach, potykaczach czy też jako element identyfikacyjny na elewacji budynku lub w jego wnętrzu.

Podświetlane logo można umieścić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Może zostać ono przez nas wykonane w dowolnej wielkości, wybranej kolorystyce i z różnego rodzaju materiałów (między innymi z pleksi, dibondu czy styroduru). Z pewnością będzie również niebanalnym elementem wystroju wnętrza, na przykład sali konferencyjnej lub recepcji.

Galeria wybranych realizacji