Zabezpieczenie lakieru

Oklejenie samochodu folią pozwoli zachować lakier w idealnym stanie, a to marzenie chyba każdego kierowcy. Folia stosowana do oklejania pojazdów jest samoprzylepna, jednak nie posiada kleju, który przy zrywaniu folii mógłby spowodować uszkodzenie oryginalnego lakieru. Proces oklejania jest w pełni odwracalny, a to sprawia, że nie ma obaw o brak możliwości powrotu do koloru samochodu przed aplikacją folii.

Folia zabezpiecza lakier przed zużyciem i blaknięciem. Producenci folii zwykle określają okres gwarancyjny, w którym możemy być pewni o trwałość koloru. Na dodatek, folia do złudzenia przypomina lakier samochodowy, chyba, że zdecydujemy się na folię strukturalną, której powierzchnia będzie imitować metal czy carbon (włókno węglowe). Zdejmowanie folii jest łatwe, dlatego, o ile przed aplikacją lakier był w bardzo dobrym stanie, pozostanie taki przez cały czas używania folii! Nasz samochód nie dość, że przybierze atrakcyjnego wyglądu, to jeszcze osłoni oryginalny lakier. Dzięki temu, kiedy zdecydujemy się odsprzedać samochód, potencjalny kupujący będzie zachwycony wyglądem auta!

Folia chroni lakier samochodu przed niechcianymi otarciami czy odpryskami. Stanowi bowiem warstwę pokrywającą auto, dlatego przy ewentualnym zadarciu lub zarysowaniu folii, naszemu pojazdowi nic się nie stanie. Uszkodzone fragmenty można bez problemu zastąpić nowymi. Folia jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także zabezpiecza samochód przed szkodami!

 

Galeria wybranych realizacji