Oklejanie samochodów

Samochody oraz inne pojazdy, na przykład motocykle, tramwaje oraz autobusy, dysponują sporą przestrzenią, którą mogą pokryć treści reklamowe. Poprawią one wizerunek Twojej firmy lub wypromują nową linię produktów, a przede wszystkim spełnią funkcje informacyjne. Nasza firma oferuje usługi oklejania szyb oraz innych części pojazdów specjalnymi foliami, na których mogą zostać nadrukowane projekty graficzne.

Na grafice reklamowej możesz umieścić dowolny tekst, znak, na przykład logo Twojej firmy, jak również fotografię. Twój samochód służbowy może przyciągać wzrok niebanalną grafiką a przy okazji zawierać w widocznym miejscu dane kontaktowe, takie jak nazwa, adres, numer telefonu czy strona internetowa. Przejrzyste wypunktowania produktów i usług lub hasła reklamowe zachęcające do skorzystania z oferty firmy, to idealna mobilna wizytówka, która przemieszcza się razem z Tobą i jest widoczna dla wszystkich. Zyskujesz duże grono odbiorców, którzy w przyszłości mogą stać się Twoimi klientami.

Folia jest mocowana na pojeździe różnymi technikami, między innymi drukiem solwentowym. Na szybach przyklejamy folię perforowaną z nadrukiem (One Way Vision), która przepuszcza światło i umożliwia widoczność z wnętrza pojazdu. Grafika może zostać umieszczona w każdym miejscu samochodu, w zależności od zapotrzebowania klienta. Możesz przyjść z gotowym projektem – dokonamy indywidualnej wyceny i podejmiemy się realizacji. Chętnie także zaprojektujemy treści reklamowe dla Ciebie, dobierzemy grafikę, wykonamy wydruki i zamontujemy je na pojeździe.