Pylony reklamowe

Pylon (totem) reklamowy - prestiż i elegancja

Pylony dla Firm

Pylony reklamowe to duże, pionowe reklamy, najczęściej świetlne. Mają na celu, w sposób niezwykle elegancki i prestiżowy, oznaczenie siedziby firmy. Pylony posiadają stabilną wewnętrzną konstrukcję stalową, zabezpieczoną antykorozyjnie. Lico pylonów reklamowych może być wykonane z plexi lub płyt kompozytowych typu dibond (z wierzchnią warstwą aluminium). Najczęściej pylony zawierają wewnętrzne źródło światła. My stosujemy wysokiej jakości moduły LED charakteryzujące się wysokimi parametrami świecenia, dużą trwałością i energooszczędnością. Pylony są na stałe związane z gruntem, konstrukcja jest utrzymana przez odpowiednio dobrany do gabarytów pylonu fundament.

Pylony dla miast i gmin

Możliwości zastosowania pylonów mnożą się w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Totemy reklamowe czy tak zwane "witacze" mogą być umieszczone w różnych lokalizacjach. Niekoniecznie musi być to wjazd do miasta, choć faktycznie, pobocze ruchliwej ulicy dojazdowej to doskonałe miejsce na reklamę. Pylony mogą mieć różne rozmiary – od małych, informacyjnych, które stawia się na przykład na rondach lub skwerach, przez średnie często stosowane przed urzędami miast, po duże - witające wjeżdzających do miasta, gminy.

Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie projekt, który następnie zrealizujemy wedle Twoich wytycznych! Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Galeria wybranych realizacji