Reklama

Zastosowanie reklamy wolnostojącej na zewnątrz pozwala na promowanie naszych działań w różnych miejscach, nie tylko w okolicy siedziby naszej firmy. Przekaz reklamowy dociera wówczas do szerokiej liczby odbiorców. Konstrukcja reklamy wolnostojącej jest solidna, jej szkielet jest często wykonany z metalu lub innych, odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne materiałów. Dzięki temu zyskujemy na trwałości reklamy.

Chętnie wybieraną przez firmy formą reklamy zewnętrznej są wielkoformatowe billboardy wolnostojące przy drogach. Tablice są widoczne z daleka i przykuwają uwagę kierowców, ich pasażerów, ale także rowerzystów i pieszych. Dobre usytuowanie takiej reklamy i ustawienie jej pod odpowiednim kątem spowoduje mimowolne zapoznanie się z jej treścią przez zdecydowaną większość osób, które obok niej się przemieszczają. Przykładowym takim miejscem może być droga dojazdowa do miasta, często zakorkowana w godzinach szczytu, przy której jednocześnie przebiega ścieżka rowerowa.

Reklama wolnostojąca może, ale jednak nie musi być monstrualnych rozmiarów. Przykładem takiej reklamy są na przykład podświetlane tablice wolnostojące, tak zwane citylighty, które umieszcza się w miejscach zwiększonego ruchu lub przebywania osób, czyli między innymi parkingi przed centrami handlowymi i supermarketami, przystanki autobusowe, dworce autobusowe i kolejowe. Tego typu reklama będzie łatwa w odbiorze przez osoby mające ją na wysokości oczu, dlatego łatwo będzie przeczytać również drobne informacje, pisane mniejszym drukiem. Dodatkowe podświetlenie reklamy sprawi, że będzie ona widoczna również po zmroku.

 

Galeria wybranych realizacji