Rusztowania reklamowe

Reklamy zewnętrzne mogą być montowane na różnych konstrukcjach. Niektóre z nich są w stanie utrzymać bardzo duże formaty banerów reklamowych, a są nimi między innymi rusztowania. Umieszczenie reklamy na rusztowaniu trwa szybko, a mobilność rozwiązania pozwala na łatwe i sprawne przenoszenie konstrukcji w inne miejsce. Rusztowanie reklamowe będzie dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli chcesz dotrzeć do bardzo dużej liczby odbiorców.

Rusztowanie reklamowe pozwala na umieszczenie na nim reklamy dużego formatu, dlatego jest ona widoczna z daleka. Reklama prawie w całości zasłania konstrukcję, dzięki czemu całość prezentuje się estetycznie. Odpowiednią lokalizacją dla reklamy na rusztowaniu jest droga wjazdowa do miasta, gdyż jej niezabudowane pobocza pozwolą na swobodne umiejscowienie konstrukcji dużych rozmiarów.

Zazwyczaj na rusztowaniach reklamowych montuje się ogromne banery, których powierzchnia wynosi od 15 do nawet 75 metrów kwadratowych. Powierzchnia reklamowa jest odporna na warunki atmosferyczne, nie przepuszcza światła słonecznego. Zazwyczaj baner jest wykonany z frontlitu o gramaturze 510 g, choć możliwe są do zastosowania również inne materiały, na przykład siatka mesh. Rusztowanie może zostać dodatkowo podświetlone, co sprawi, że reklama będzie widoczna również po zmroku.

Reklamy na rusztowaniach wykonujemy według pomysłu klienta, ustalamy z nim szczegóły i dowiadujemy się, czy teren, na którym ma zostać umiejscowiona reklama jest odpowiedni pod rusztowanie. Doradzamy, czy dobrym wyborem będzie właśnie taka konstrukcja, czy może inna spośród tych, które mamy w ofercie.

 

Galeria wybranych realizacji