Standy, potykacze

Zdarza się, że znalezienie konkretnego sklepu wśród wielu na ulicy może stanowić niemały problem, dlatego z pomocą przychodzą różnego rodzaju standy i tak zwane potykacze, które ustawia się w widocznym dla przechodniów miejscu. Są one spotykane głównie na chodnikach, czasem tuż przed wejściem do sklepu lub na podwórze, gdzie znajduje się szukana firma.

Standy są typem reklamy wolnostojącej. Mogą być mniej lub bardziej mobilne, w zależności od zapotrzebowania klienta. Przykładowo, przed wejściem do centrum handlowego może zostać ustawiony potykacz, który będzie w tym miejscu eksponowany przez dłuższy czas. Natomiast przed mniejszym sklepem, salonem fryzjerskim czy wejściem do budynku, w którym znajduje się biuro firmy, można postawić składany, lżejszy potykacz, który codziennie po skończonej pracy będzie chowany do wewnątrz.

Potykacze i standy mogą zostać wykonane między innymi z blachy oklejonej folią albo mieć metalową konstrukcję z aluminiową zatrzaskową ramą. Spotyka się także potykacze drewniane oraz dwustronne tablice. Mogą przybierać różne kształty – ciekawie będzie wyglądać stand w kształcie lodów przed lodziarnią lub kucharz zachęcający do wejścia do baru mlecznego. Podstawa potykacza może być zrobiona na przykład z tworzywa sztucznego i dodatkowo obciążona przez zbiornik, do którego wlewa się wodę albo utrzymywać się na metalowych lub drewnianych nogach. Stand lub potykacz zwróci uwagę klientów i zachęci ich do skorzystania z usług Twojej firmy. Jednocześnie taka forma reklamy jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

Galeria wybranych realizacji