Strony internetowe

Czy warto mieć stronę internetową?

Dziś już mało kto zadaje sobie takie pytanie. To już właściwie konieczność, gdyż zdecydowana większość klientów wyszukuje informacje o firmie właśnie przez Internet. Dziś już nie pytamy czy mieć stronę, ale JAKĄ. Przede wszystkim RESPONSYWNĄ  - czyli taką, która dostosowuje się do rozdzielczości ekranu. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ Google już zapowiedziało, że responsywność strony będzie najważniejszym czynnikiem wpływającym na jej pozycjonowanie w wyszukiwarce google. Trudno się dziwić. Strony coraz częściej przeglądane są w smartfonach a nie laptopach czy komputerach stacjonarnych. Dlatego Twoja strona musi być przyjazna użytkownikom urządzeń mobilnych!

Co powinna zawierać strona?

To w dużej mierze zależy od tego do kogo jest adresowana, jaka jest Twoja grupa docelowa, czego na stronie mogą szukać Twoi Klienci. Zwykle strony zawierają opisy wykonywanych usług lub oferowanych produktów, historię firmy, założenia, priorytety i mocne strony firmy. Przydatna jest galeria ze zdjęciami obiektu, w którym prowadzisz działalność. Możesz umieścić także mapę z zaznaczonym adresem, a także dane kontaktowe, w szczególności numer telefonu oraz adresy- tradycyjny i mailowy. Do strony możesz podpiąć także sklep internetowy, który przy okazji możemy dla Ciebie stworzyć za dodatkową opłatą. Tak naprawdę jednak najlepiej przyjechać do naszego biura, usiąść i spokojnie omówić co szczególnego powinna zawierać Twoja strona, czego mogą szukać Twoi Klienci. Zadzwoń prosimy wcześniej, by umówić się na spotkanie, zależy nam by zarezerwować czas tylko dla Ciebie.

Mam już stronę, ale...

Jeśli już masz swoje miejsce w Sieci, lecz planujesz rebranding i przyda Ci się nowa szata graficzna dostosowana do aktualnych trendów lub uważasz, że trzeba by na stronie coś zmienić, dopracować, poprawić – zajmiemy się tym równie chętnie. Zwłaszcza jeśli Twoja strona jeszcze nie jest responsywna, już dziś pomyśl o zmianie!
Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie – porozmawiamy, odpowiemy na Twoje pytania i opracujemy plan działania. Zapraszamy!

Zajmiemy się wszystkim od początku do końca, łącznie z usługą hostingową oraz wykupieniem domeny.

 

Galeria wybranych realizacji