Tabliczki przydrzwiowe

Tabliczki przydrzwiowe spełniają rolę informacyjną. Dzięki nim wiadomo, które drzwi prowadzą do biura konkretnej osoby, na przykład kierownika lub jednego z menedżerów. Można je stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Ze względu na uniwersalność sprawdzą się w przypadku każdego rodzaju działalności. Jednocześnie szeroka gama wzorów, materiałów i systemów mocowania wpływa na różnorodność tego rozwiązania, jakim jest umieszczenie przy drzwiach tabliczek.

Wszelkiego rodzaju tabliczki mogą zostać zamontowane przy drzwiach wejściowych do budynków, na przykład szkół, biurowców, restauracji czy instytucji. Umieszcza się je także przy drzwiach prowadzących do biur, gabinetów lekarskich, pomieszczeń hotelowych lub szpitalnych. Mogą wskazywać na to, co znajduje się na konkretnym piętrze budynku, na przykład w centrum handlowym, korporacji czy choćby krytej pływalni.

Zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne tabliczki są odporne na działanie różnych czynników i odporne na zarysowania, pęknięcia i trwałe zabrudzenia. Mogą być montowane w różny sposób, w zależności od podłoża. Przykręca się je za pomocą wkrętów lub przykleja taśmą montażową. Są wykonane w zależności od oczekiwań klienta z materiałów takich jak dibond, pleksi czy aluminium. Na życzenie litery oraz cyfry czy nawet logo mogą zostać wygrawerowane. Wykonujemy także podświetlane tabliczki przydrzwiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów, chętnie zapoznamy się z Twoim pomysłem i zaprojektujemy dla Ciebie idealne tabliczki!

 

Galeria wybranych realizacji