Teczki

Teczka firmowa - elegancka oprawa dokumentów 

Znajdzie zastosowanie podczas spotkań biznesowych, składania ofert, podpisywania umów.

W tego typu teczce z łatwością przekażesz dokumenty i materiały szkoleniowe nowemu pracownikowi, zaprezentujesz sposób funkcjonowania Twojej działalności. Według Twojego zapotrzebowanie, na froncie lub tyle możemy umieścić logotyp oraz inne znaki graficzne, dowolny tekst lub zdjęcie.

Oferta będzie wyglądać efektownie w firmowej teczce, a przy okazji nie pozwoli na zawieruszenie jej wśród sterty innych kartek.

Dobrze zaprojektowana teczka

będzie stanowić znakomite uzupełnienie dla oprawy graficznej Twojej firmy oraz spełni funkcję reklamową. Korzystnie wpłynie na Twój wizerunek, który z pewnością zostanie zapamiętany przez klienta. Teczka to nieodłączny element pracy przedstawiciela handlowego.

Kartonowe teczki

mogą być zadrukowane z jednej lub z obu stron. Drukujemy precyzyjnie, w pełnym kolorze i dowolnym nakładzie. Korzystamy z profesjonalnych maszyn oraz wysokiej jakości materiałów. Teczki mogą być lakierowane oraz foliowane (w macie lub błysku) na Twoje życzenie. Posiadają także skrzydełko z nacięciem, w którym możesz umieścić swoją wizytówkę. Możesz na nas liczyć w kwestii ciekawego projektu teczek firmowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług na teczki oraz inne produkty reklamowe!

 

Galeria wybranych realizacji