Poligrafia > Ulotki

Ulotki to jedna z najtańszych form reklamy

docierająca do szerokiej liczby odbiorców w krótkim czasie. Wręczona bezpośrednio do ręki przechodnia ulotka musi zwracać na siebie uwagę wyraźnym elementem – inaczej wyląduje w najbliższym koszu na śmieci.

Liczą się pierwsze sekundy kontaktu wzrokowego z treścią ulotki, dlatego powinna być zaprojektowana przez osobę znającą się na rzeczy! Nie wszystkie ulotki są jednak rozdawane na ulicy. Niektóre mogą być dołączone do lokalnej prasy, wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że osoba czytająca gazetę mimowolnie spojrzy na ofertę zawartą w ulotce. Inne wrzucane są do skrzynek pocztowych, a jeszcze inne leżą przy kasie lub na parapetach sklepów. Powinny więc przykuwać uwagę i wyróżniać się spośród innych ulotek.

Na ulotkach mogą zostać umieszczone dowolne wzory graficzne, zdjęcia oraz teksty. Najczęściej spotyka się hasło reklamowe zamieszczone w widocznym miejscu, logo firmy, atrakcyjną grafikę czy mapkę dojazdu. Koniecznie ulotka powinna zawierać adres firmy i inne dane kontaktowe, takie jak: numer telefonu, e-mail, nazwa lub imię i nazwisko.

Drukujemy ulotki wysokiej jakości, precyzyjnie i w pełnym kolorze, z niebanalnym rozmieszczeniem elementów. Dostępne są różne rozmiary ulotek, mogą być składane bądź nie. Na życzenie ulotka może być zadrukowana jednostronnie, ale proponujemy druk dwustronny – istnieje wtedy większe prawdopodobieństwo dostrzeżenia w niej ważnych informacji. Z wielką przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie ulotki, ale oczywiście możesz przyjść do nas z własnym projektem. Jeśli nie masz pomysłu, zapraszamy do nas – na pewno razem wymyślimy coś ciekawego!

 

Galeria wybranych realizacji