witryny sklepowe

O czym warto wiedzieć decydując się na oklejenie witryny okiennej
 
Zanim wybierzesz metodę oklejenia swojej witryny okiennej odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań:
- czy chcę widzieć od środka co dzieje się na zewnątrz?
- czy osoba stojąca na zewnątrz może widzieć wnętrze biura/sklepu/salonu?
- czy zależy mi na ograniczeniu światła wpadającego do pomieszczenia?
 
Szyby można okleić różnymi foliami, w zależności od potrzeb i preferencji Klienta.
Często używana jest folia OWV, popularnie zwana „dziurkowaną”.
Na tą metodę często decydują się klienci, którzy nie chcą by wnętrze lokalu było widoczne, ale jednocześnie nie chcą tracić zbyt dużo dziennego światła i chcą mieć widoczność na zewnątrz. Jest jednak pewien „haczyk”. Jeśli przede wszystkim nie chcesz by ktoś zaglądał do środka to musisz wiedzieć jedną rzecz. Gdy na dworze jest ciemno a w sklepie czy biurze jest włączone światło, cały urok folii OWV pryska. Reklama przestaje być widoczna, a to co dzieje się w sklepie widać jak na dłoni.
W takim przypadku masz dwa wyjścia. Możesz zdecydować się na zaklejenie szyby folią pełną, monomerową. Nikt nie zobaczy co się dzieje w środku, ale ty też niestety świata poza biurem nie zobaczysz ;) Na dodatek stracisz sporo dziennego światła wpadającego do pomieszczenia więc lepiej kup sobie od razu żarówki ledowe albo przynajmniej energooszczędne :) Jest jeszcze jedno wyjście, bardziej wyrafinowane, wydruk na folii mrożonej! Wciąż nikt nic nie widzi, oprócz reklamy oczywiście, ale za to światło wpada do środka w sensownej ilości. Poza tym szyba i od środka, i od zewnątrz wygląda bardzo dobrze. 
Do tych metod dochodzą jeszcze „wycinanki” i kombinacja powyższych technik, więc wybór jest ogromny. 

Jeśli już sam nie wiesz co jest dla Ciebie najlepsze, to po prostu zadzwoń (32 435 70 16) lub odwiedź nas w naszym biurze (zapraszamy na kawę;) - Żory, Dworcowa 2). Pomożemy wybrać najlepszą dla Ciebie metodę, zaprojektujemy, wydrukujemy, okleimy ... a Ty będziesz miał problem z głowy. 

 

Starannie zaprojektowana witryna sklepowa to doskonałe dopełnienie wizyrunku Twojej firmy. Musi się dobrze komponować z szyldem i elewacją budynku. Ważne, aby całość była spójna i oddawała charakter Twojego biznesu.

FOLIA PERFOROWANA - OWV
Do dekoracji witryn stosujemy różnego typu folie. Popularne są folie OWV - to folia perforowana dzięki której Ty, będąc w pomieszczeniu, widzisz wszystko co się dzieje na zewnątrz, natomiast osoby stojąc przed witryną widzą Twoją reklamę a nie Ciebie!

FOLIA MROŻONA
Elegancji nadają witrynom specjalne folie do dekoracji szkła. Imitują szkło mrożone. Ciekawy efekt uzyskujemy także poprzez wydruk na folii mrożonej.

FOLIA MONOMEROWA
Zależy Ci na intensywnych kolorach, nawet kosztem wpadającego przez witrynę światła? Proponujemy wydruk na folii monomerowej z dodatkową warstwą ochronną laminatu dla przedłużenia trwałości wydruku. Takim wydrukiem można okleić całą szyba lub tylko jej część.

FOLIA JEDNOBARWNA CIĘTA PLOTEROWO
Kożystając z szerokiej palety folii jednobarwnych marki Oracal możemy zamieścić na witrynie Twojego sklepu istotne hasła lub ozdobne kształty cięte ploterowo. 

Galeria wybranych realizacji