Wizytówki

Wizytówki to nie relikt przeszłości! Często nawet w zwyczajnej rozmowie możesz przejść na tematy biznesowe, a wtedy pada pytanie o numer telefonu, siedzibę firmy lub adres mailowy. Zamiast szukać kartki, długopisu czy zmuszać rozmówcę do zapisywania notatek we własnym telefonie, warto mieć zawsze przy sobie kilka wizytówek, na których znajdą się wszelkie dane kontaktowe, podane w eleganckiej formie.

Niby kawałek papieru, a jednak znaczy więcej – na prostokątnym kartoniku możesz umieścić nazwę, imię i nazwisko, logo, adres, numer telefonu oraz e-mail czy nawet NIP. Jeśli chcesz, wizytówka może nawet posiadać bardziej rozbudowaną formę graficzną, na przykład zdjęcie budynku czy reklamowe. Wizytówki mogą przydać się podczas rozmów z klientami, spotkań z przyszłymi inwestorami, na targach i wystawach, w trakcie wystąpień czy prezentacji na stoisku handlowym. Są niezbędne podczas rekrutacji, kursów oraz szkoleń dla nowych pracowników.

Drukujemy każdą ilość wizytówek, choć najczęściej wybierane są pakiety zawierające 100 lub 500 sztuk. Standardowy rozmiar wizytówek to 9x5 centymetrów. Są drukowane na papierze o wysokiej gramaturze. Mogą być foliowane lub nie, błyszczące bądź matowe. Forma tradycyjna, kalendarzyk, a może inny projekt? Wybór należy do Ciebie, jesteśmy otwarci na propozycje i do każdego zlecenia podchodzimy jak do wyzwania! Możesz przyjść do nas z już zaprojektowanymi wizytówkami albo skorzystać z naszej usługi wykonania projektu dopaowanego specjalnie dla Twoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


 

Galeria wybranych realizacji