Wyroby z plexi

Plexi jest materiałem, który w łatwy sposób daje się formować ze względu na posiadane właściwości termoplastyczne. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie różnorodnych kształtów i dopasowanie do zapotrzebowania klientów na konkretne formy. Szkło akrylowe jest przezroczyste, dlatego zwiększa się jego pole zastosowania.

Wykonujemy różne przedmioty z pleksi – tabliczki przydrzwiowe, bilownice, stojaki na ulotki i wizytówki, podstawki i prezentery eksponujące produkty, cenówki czy nakładki na półki. Chętnie stworzymy dla Ciebie niebanalny produkt, na przykład paterę na tort lub muffiny, albo ciekawy zegar o nieregularnym kształcie. Jesteśmy w stanie zrealizować projekty na przedmioty większych gabarytów, jak na przykład ekrany osłaniające przed wiatrem czy kasetony reklamowe. Pleksi wygląda wdzięcznie, gdy jest oświetlone, dlatego zachęcamy do skorzystania z dodatkowej opcji zamontowania podświetlenia ledowego.

Szkło akrylowe, inaczej pleksi, jest odporne na działanie promieniowania ultrafioletowego, dlatego nie żółknie. Możesz u nas zamówić dowolny przedmiot wykonany z pleksi. Najprościej, jeśli zadzwonisz do nas i umówimy się na spotkanie, lub po prostu przyjdziesz do siedziby naszej firmy i omówimy szczegóły zlecenia. Jesteśmy otwarci na nowe projekty, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Zapraszamy!

 

Galeria wybranych realizacji