Zmiana koloru

Są różne powody, dla których zmiana koloru auta poprzez oklejenie przyniesie dużo więcej korzyści niż tradycyjne lakierowanie samochodu. Po pierwsze możemy oszczędzić pieniądze i czas – oklejanie całego pojazdu trwa krótko (zazwyczaj około 2-3 dni) a sama folia kosztuje mniej niż lakier. Polecamy nasze usługi zarówno klientom prywatnym jak i biznesowym. Twój samochód zmieni się nie do poznania, a gdy tylko zechcesz, będziesz mógł łatwo pozbyć się starej folii i wrócić do dawnego koloru auta lub zdecydować się na zupełnie inny nowy kolor folii. Oklejanie samochodów flotowych danej firmy to też dobry sposób na oszczędność, szczególnie, gdy mamy do czynienia z rebrandingiem.

Niezwykle szeroka gama kolorystyczna oraz wiele rodzajów folii, którymi możemy okleić auto sprawiają, że każdy zainteresowany wybierze coś dla siebie. Wyróżnia się między innymi folie błyszczące, matowe i strukturalne. Dzięki temu w niedługim czasie można cieszyć się nowym kolorem samochodu lub ciekawymi wzorami imitującymi carbon, skórę czy szczotkowane aluminium.

Folie, którymi oklejamy samochody mają określony okres gwarancji. W tym czasie producent zapewnia, że folia będzie miała trwały kolor, będzie odporna na mrozy i upały, a także nie odklei się od powierzchni samochodu. Przed naklejeniem folii samochód powinien zostać odpowiednio przygotowany, a więc wyczyszczony i odtłuszczony, a w lakierze nie powinno być żadnych ubytków – w przeciwnym razie nie ponosimy odpowiedzialności za oderwanie się lakieru podczas zdejmowania użytkowanej przez kilka lat folii. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!

 

Galeria wybranych realizacji