Strony internetowe  Wyślij pytanie o ofertę

Strona stronie nie równa.

Potrzebujesz strony internetowej, która będzie efektowna nie tylko na komputerze, ale i na smartfonie, tablecie?

... a do tego będziesz mógł ją łatwo aktualizować, nie marnując czasu na rozgryzanie skomplikowanego systemu CMS?

Dlaczego NIE TWORZYMY stron na darmowym systemie WORDPRESS?

 

Word Press to bardzo, bardzo rozbudowany system do tworzenia i aktualizacji stron internetowych. Ponieważ jest darmowy i ma wiele funkcji, jest bardzo popularny nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W związku z tym jest łakomym kąskiem dla domorosłych hakerów. Stąd częsta konieczność aktualizacji systemu – część aktualizacji wynika z nowych, albo udoskonalonych funkcjonalności, ale część jest wynikiem łatania dziur, które wyszły po kolejnym włamaniu do systemu.

 

Jakie jest „zaplecze” naszych stron?

Nasi klienci otrzymują stronę dokładnie taką, jakiej potrzebują. Abyśmy mogli poznać potrzeby klienta, najpierw wypełnia on dla nas formularz zwany briefem. Zawiera on kilka ważnych pytań. Po analizie odpowiedzi, dopytujemy o szczegóły i przedstawiamy ofertę. Po ustaleniu warunków zamówienia, przystępujemy do pracy.

 

Bardzo ważne jest to, że każda opracowana przez nas strona jest podpięta do systemu CMS czyli drugiej strony, dostępnej tylko dla właściciela i to za hasłem, poprzez którą może zmieniać treści i zdjęcia na stronie właściwej. W dzisiejszych czasach nie może być przecież tak, że nie możesz na własnej stronie szybko zaktualizować cennika, wstawić aktualnego wpisu z promocją czy wprowadzić dodatkowego numeru telefonu do kontaktu.

 

Niezwykle istotne z punktu widzenia komfortu użytkownika, jest to, że nasz panel do samodzielnego zarządzania treścią na stronie jest wyjątkowo intuicyjny. Nie zawiera setek zbędnych funkcji, ale tylko to, co klientowi jest rzeczywiście potrzebne, żeby swobodnie zmieniać lub uzupełniać treści na stronie. Wszystko może edytować, nic nie może zepsuć.

 

Najpierw klient podgląda postęp naszych prac na domenie testowej znanej tylko jemu. Gdy strona jest skończona wysyłamy login i hasło do panelu administracyjnego. Klient ma możliwość bezkarnie się panelem pobawić, wstawiać głupie zdjęcia i bezsensowne opisy. Jeszcze nikt tego nie widzi. Tylko on i my. Często po takiej „zabawie” proponujemy spotkanie, by wyjaśnić i przeszkolić z obsługi panelu, tylko że najczęściej takie spotkanie nie jest już potrzebne. Klient intuicyjnie korzysta z panelu i świetnie sobie radzi. Czasami, zwykle przy bardziej rozbudowanych serwisach, klient korzysta z naszego wsparcia w przeszkoleniu. Zresztą, jeśli za jakiś czas zapomni jak to było, to wie gdzie nasz szukać.

 

Po zabawie, trzeba uzupełnić stronę już na poważnie. Gdy klient daje nam sygnał, że strona jest uzupełniona i może ujrzeć światło dzienne, przerzucamy ją na domenę właściwą. Teraz już każdy może ją zobaczyć

 

Responsywne czy mobilne?

Słowo „responsywne” wydaje się dla wielu obce. Intuicja im podpowiada, że chyba raczej o mobilną stronę chodzi. Ale intuicja często nas zawodzi. Czy rzeczywiście chodzi Ci o stronę, która będzie się wyświetlać TYLKO na komórkach i to pod innym adresem niż strona właściwa? Jeśli tak to ok, taką właśnie dla Ciebie zrobimy. Najczęściej jednak klientowi chodzi o to, by strona dobrze się prezentowała i w przeglądarce komputera, i na tablecie, i oczywiście na ekranie smartfona. Czyli chodzi właśnie o stronę responsywną.

Tak na marginesie, jeśli Twoja strona ma już „parę lat” to sprawdź czy na pewno jest responsywna, bo Google bardzo na to zwraca uwagę. Mimo, że masz ciekawe i wartościowe treści na stronie, Twoja witryna może zostać wyświetlona w wynikach daleko za dużo słabszymi stronami o podobnej treści, tylko dlatego, że tamte są dopasowane do „ducha czasu”, a Twoja jeszcze nie.

 

No właśnie, à propos wyników wyszukiwania…

By zwiększyć szansę na wysoką pozycję Twojej strony w wynikach organicznych (czyli takich, za które nie trzeba Google płacić), znajdziesz na każdej podstronie swojego panelu pole SEO. Tam możesz wpisywać frazy, które będą widoczne tylko dla robotów Google, a nie dla odwiedzających Twoją stronę. To jeden z ważnych elementów wpływających na pozycję w wyszukiwarkach, ale nie czarujmy się - najważniejsza jest ciekawa, UNIKATOWA treść. Czyli lepiej nie kopuj tekstów od konkurencji i nie przestawiaj kilku wyrazów "dla niepoznaki". Zrób to pożądnie - napisz własne teksty, które dostarczą internautom cennych informacji, których szukają, a przy okazji i w Google zapunktujesz ;)

 

Adres strony - ważna sprawa

Zanim przystąpisz do prac nad stroną, warto pomyśleć o domenie czyli adresie strony, pod którym internauci będą mogli Cię znaleźć. Czasami nie jest to łatwa sprawa. W końcu wiele domen jest już zajętych, warto więc pomyśleć o tym jak najszybciej – nawet zanim zarejestrujesz firmę. O tym między innymi pisałam w artykule „Sprawdź czy na starcie nie popełniasz jednego z 4 typowych błędów świeżo upieczonego przedsiębiorcy.”

TUTAJ możesz sprawdzić czy domena, która chodzi Ci po głowie jest wolna. Możesz sprawdzać z różnymi końcówkami np. pl, com.pl, eu
Jeśli znajdziesz odpowiednia - napisz do nas, zarezerwujemy ją dla Ciebie. A jeśli wszystko co przychodzi Ci do głowy jest już zajęte, też daj nam znać. Może my na coś ciekawego wpadniemy. Wiadomo... co dwie głowy to nie jedna.

 

Chciałbyś powierzyć nam opracowanie strony dla Twojej firmy? Odwiedź nas lub napisz do nas. Zobaczymy co jest Ci potrzebne i przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie. 
Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne - dzwoń śmiało, albo pisz na adres biuro@embi.eu

Galeria prac

Strona internetowa dla Domu Przyjęć Montenegro ze Świerklan
Strona internetowa dla Domu Przyjęć Montenegro ze Świerklan
Strona internetowa dla Restauracji Miód Malina
Strona internetowa dla Restauracji Miód Malina
Strona internetowa dla Studia Fitness z Mikołowa
Strona internetowa dla Studia Fitness z Mikołowa
Strona internetowa dla Polskiego Stowarzyszenia Producentów Olejów, Warszawa
Strona internetowa dla Polskiego Stowarzyszenia Producentów Olejów, Warszawa
Strona internetowa dla Szlifierni i Sklepu Motoryzacyjnego REDO z Żor
Strona internetowa dla Szlifierni i Sklepu Motoryzacyjnego REDO z Żor
Strona internetowa dla Restauracji Hetman
Strona internetowa dla Restauracji Hetman
Strona internetowa dla SC Studio z miejscowości Czerwionka Leszczyny
Strona internetowa dla SC Studio z miejscowości Czerwionka Leszczyny
Strona internetowa dla Europejskiego Domu Przyjęć z Żor
Strona internetowa dla Europejskiego Domu Przyjęć z Żor
Sklep internetowy
Sklep internetowy "Starocie i Antyki" na silniku PrestaShop
Strona internetowa Galerii Piękna
Strona internetowa Galerii Piękna
Strona internetowa dla Żłobka MINIONKOWO z Orzesza
Strona internetowa dla Żłobka MINIONKOWO z Orzesza
Strona internetowa dla serwisu motoryzacyjnego AUTO-MACH  z Opola
Strona internetowa dla serwisu motoryzacyjnego AUTO-MACH z Opola
Strona internetowa dla Śląskiego Centrum Leczenia Oczu
Strona internetowa dla Śląskiego Centrum Leczenia Oczu
Strona internetowa dla firmy ANNA STUDIO  - ogrody, fotografia, florystyka
Strona internetowa dla firmy ANNA STUDIO - ogrody, fotografia, florystyka