Tapety na wymiar  Wyślij pytanie o ofertę

Ile godzin spędzasz w biurze? 
Sporo, prawda? Kawał życia...

Odpowiednio zaaranżowane
i uporządkowane wnętrze, wpływa na wydajność pracy
i poziom motywacji!

Zadbaj o wystrój wnętrz Twojej firmy.

To ważne abyś i Ty, i Twoi pracownicy czuli się w firmie dobrze. Na to składa się oczywiście masa rzeczy, od tak fundamentalnych jak panująca atmosfera, po tak oczywiste jak dobrze zaplanowane stanowisko pracy czy porządek.

Ale gdzieś pośrodku jest także wystrój wnętrza - kolorystyka, elementy dekoracyjne... To wszystko razem istotnie wpływa na samopoczucie pracowników. No a nie zapominajmy, że to z kolei zawsze odbija się na Twoich klientach. Pytanie czy w dobrym czy w złym sensie....

 

Jeśli masz ścianę, która straszy pustką, fototapeta, plakat lub obraz na płótnie, może być świetnym rozwiązaniem.

Możesz wybierać z miliona zdjęć! A to które wybierzesz, wydrukujemy w formacie jaki potrzebujesz w najnowocześniejszej technologii druku wielkoformatowego HP Latex.

Ta metoda druku pięknie odwzorowuje kolory i detale, a przy tym jest bezpieczna dla Twojego zdrowia. A to nie takie oczywiste! Wciąż na rynku są firmy, które drukują tapety na maszynach solwentowych. Wydruki tego typu po prostu śmierdzą i emitują toksyczne opary.

U nas to nie przejdzie! Tapety drukujemy wyłącznie w technologii lateksowej, abyś mógł się cieszyć pięknym zdjęciem przez lata, bez szkody dla Twojego zdrowia.

Zapraszamy do naszego sklepu. Tam wygodnie zamówisz to czego Twojemu wnętrzu trzeba.
Poszukaj czegoś dla siebie: ulala.com.pl