Ulotki reklamowe  Wyślij pytanie o ofertę

Zastanawiasz się czy to jeszcze działa?

Co zrobić, by ulotka od razu nie trafiła do kosza na śmieci?

Jest na to sposób!

Planujesz specjalną promocję, wyprzedaż, a może wprowadzasz nowy produkt?

Jest wiele sposobów dotarcia z tą informacją do potencjalnego klienta, a jednym z nich jest ulotka reklamowa.

Co zrobić, by ulotka od razu nie trafiła do hasioka1?

Jest na to tylko jeden sposób – musi trafić w ręce osoby, która jest zainteresowana Twoim produktem czy usługą. Prawda jest jednak taka, że często ulotki trafiają do bardzo szerokiej grupy odbiorców, których łączy jedynie na przykład miejsce zamieszkania (są z tego samego miasta). Musisz się wtedy liczyć z tym, że część ulotek zostanie po prostu wyrzucona, ALE część z nich trafi w ręce osób, które pewnie bez tej ulotki nigdy by się o Tobie nie dowiedziały. Na szczęście koszt jednej ulotki, zwłaszcza przy zamówieniu większej ilości, nie jest duży, więc ta inwestycja może okazać się dla Ciebie bardzo opłacalna. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi – o Twój zysk.

 

Jak zwiększyć prawdopodobieństwo, że Twoja ulotka wzbudzi zainteresowanie?

To już jest przede wszystkim praca dla grafika. Mamy w tym spore doświadczenie, więc na pewno będziemy w stanie Ci pomóc. Warto się w tym temacie spotkać i omówić szczegóły. Weź ze sobą, albo wyślij nam wcześniej tekst, który chcesz zamieścić, zdjęcia, logo… wszystko co jest dla Ciebie ważne, by znalazło się na ulotce. Jakość materiałów źródłowych ma także ogromne znaczenie więc nie pisz tekstu "na kolanie" ;)

Copywriting to nie nasza "broszka", ale jedno Ci powiem - NIE PISZ O SOBIE, PISZ O KLIENCIE - jego problemach, marzeniach i o tym jak możesz mu pomóc.

Jeśli chcesz w pierwszym zdaniu znudzić klienta zacznij od: " Nasza firma istnieje od 19.... ". Szczerze? To naprawdę nikogo nie obchodzi, przykro mi bardzo.

I pisz jak człowiek do człowieka, zwyczajnie, "po ludzku". To naprawdę zwięsza szansę, że ktoś to przeczyta. No sam widzisz, przeczytałeś aż do tego miejsca, a nadal nie wiesz w którym roku powstała nasza firma ;) 

 

To co? Bierzemy się za Twoją ulotkę? 

Na spotkaniu wspólnie zastanowimy się jaki format będzie dla Ciebie optymalny, czy lepiej jeśli ulotka będzie składana czy nie; czy odpowiedni będzie standardowy papier o gramaturze 130g czy lepiej będzie zastosować papier o wyższej gramaturze (mam wrażenie, że ludzie mają większe wyrzuty sumienia wyrzucając grubą ulotkę ;) )

To wszystko zależy do kogo chcesz trafić – jaki jest Twój rynek docelowy, jaki wizerunek swojej marki chcesz tworzyć. Niech Cię to nie przeraża! Jesteśmy po to by Ci pomóc!

To co, omówimy szczegóły przy kawie?

---------------------------------------------

1 czyli po prostu do kosza :)